Колишня дружина Миколи Тищенка, “Міс Україна-2008” Ірина Журавська розповіла, як змінилося її життя після перемоги у конкурсі краси.

Вона зазначила, що перемога їй особливо ніяк не допомогла.

“У моєму випадку конкурс мені не дуже допоміг. Було дуже багато пліток. У 18 років я це важко переживала. Дівчина повинна бути років 23-25-ти, щось представляти, мати щось у голові, щоб щось розповісти, не тільки показати”, – сказала Журавська.

Ірина досить довгий час не з’являлася на публіці. Вона зізналася, що у цей період займалася сім’єю та дитиною. Зі своїм другим чоловіком вона розлучилася. Нині дівчина втретє заміжня.

“Зараз я щаслива. В мене нарешті все добре. У мене дуже гарний серйозний чоловік”, – поділилася модель.

Зі своїм першим колишнім чоловіком – Миколою Тищенком, вона не спілкується.

Крім того, Журавська розповіла про свого сина та зауважила, що вона любляча мама.

“Я дуже лагідна, я дуже його люблю. Він займається футболом, ходить в дитсадок. Наступного року він йде до школи. Кожен день у нього – англійська мова, басейн. Я хочу зробити з нього справжнього чоловіка, який ніколи не буде ображати жінок”, – пояснила Ірина.

Нагадаємо, Ірина Журавська і Микола Тищенко одружилися 2010 року. Весілля відгуляли в колі півтисячі людей на березі Дніпра. Через рік подружжя розлучилося. У 2013 році Ірина вдруге вийшла заміж за бізнесмена на ім’я Олег. У 2014 році вона народила коханому сина. Родина проживала у Москві.

#Президентпочуйнас