Солістка групи «Время і Стекло» Надя Дорофєєва «викинула» в світ нове фото, на якому представила на широкий суд пікантний образ.

Цього разу на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм зірка опублікувала серію знімків, на яких вона позує в звичному зухвалому і навіть «бунтарском» образі, а не в милому і скромному.

Як відомо, не так давно Надія Дорофєєва та Позитив буквально підкорили Палац Спорту в Києві. Зірки дуже довго готували новий вступ під назвою VISLOVO. Самі артисти, їх продюсери, постановники і всі, хто допомагав підготуватися, дуже довго чекали виступу.

А в цей раз Надя представила серію фото, на яких позувала в новому іміджі. Так, дівчина опублікувала в соцмережі яскравий знімок, на якому з’явилася в цікавому образі.

«На межі», – коротко говориться в повідомленні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

На грани 🤯

Допис, поширений nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva)

На опублікованому знімку Дорофєєва позує в боксерських шортах і короткому топі. Це стало причиною бурхливої ​​реакції з боку користувачів.

Раніше Дантес також відверто розповів про те, як він з Дорофєєвою уживався і як налагоджував відносини.

 «Почуття ревнощів максимально відсутнє. Завдяки нашим відносинам, нашій любові, ніхто до мене не клеїться, ніхто не хоче мене відбити у Наді Дорофєєвої. Зрозуміло, що Наді пишуть, навіть відправляють фото інтимного характеру. Але, як іншим дівчаткам, їй не дарують ні машини, ні квартири. Колись їй хтось хотів подарувати iPhone. Вона мені відразу зателефонувала і розповіла. Це ж людина-наївність », – розповів Дантес.

Дантес розкрив і секрет їх відносин: як і всі інші, вони сваряться, проте знайшли зручний для них спосіб миритися :

«Сваримося з Надею. Буває дуже сильно. Тепер просто розмовляємо. Раніше розходилися по кімнатам, кричали, били посуду, грюкали дверима. Зараз – нормальна, адекватна розмова, висловили, що кого не влаштовує, помовчали, зайнялися сексом і помирилися », – привідкрив деталі особистого життя шоумен.

#Президентпочуйнас