Всім відомо де відпочивала сімейна пара Катерини Осадчої і Юрія Горбунова.

Закохані частенько радують нас фотографіями з відпочинку в Амстердамі. Вони туди поїхали всього лиш на три дні, але місць де вони побували дуже багато.

В Нідерландах зіркова пара встигла відвідати місто Гаага. Туди вони вирушили на потязі. Мета поїздки була достойна. Річ в тім, що однією із мрій Катерини було провідати всесвітньо відомий музей Мауріцхейс. 
В цьому музеї можна побачити одні із знакових картин світової культури.  Наприклад, портрет «Дівчини з перловою сережкою» Яна Вермеєра. Або картина «Щиголь» Карела Фабриціуса. До речі, саме з цими знаковими творами і поспішили зробити фото Осадча та Горбунов.


Юрій досить сухо підписував свої світлини з музею, в той момент, коли Катя навпаки свою публікацію розписала більш щедро:

«Картину Яна Вермеєра «Дівчина з перловою сережкою» називають північною Моне Лізою. Багато років я мріяла його побачити. Коли ми спонтанно поїхали в Амстердам і так само спонтанно вирішили поїхати до Гааги, я забула про свою давню мрію і тільки вже в поїзді зрозуміла, що картина в музеї саме в Гаазі і все зійшлося. А ось про «Щиголь» Карела Фабриціуса – картина, в честь якої письменниця Донна Тарт назвала свою найвідомішу книгу (Пулітцерівська премія 2014 року) я не знала, точніше, не знала, що вона саме в Гаазі, це було несподіваним і крутим відкриттям. Чекаємо виходу фільму «Щиголь», мені дуже цікаво, як екранізують », – пише Осадча.