Як виявилося, актриса серіалу “Кріпосна” (СТБ) Анна Сагайдачна ще в серпні стала мамою. Актриса народила хлопчика, якого назвали Тимуром. Сагайдачна довгий час приховувала своє цікаве положення. А днями актриса виклала фотографію, на якій видно, що вона знаходиться на останніх тижнях вагітності.

– Я не приховувала це від близького оточення, родичів і друзів. Хай вибачать мене мої 28 тисяч підписників в Інстаграмі і інші шанувальники, але все-таки це занадто інтимна сімейна справа. Принаймні, напередодні я не готова була розповідати. Зараз вже можу цим поділитися з усіма “, – коментує Анна.

Зірка “Кріпосна” признається, що за час вагітності набрала всього лише 11 кг, 10 з яких пішли відразу після пологів, а ще 1 кг вона скинула сама впродовж тижня. Нагадаємо, що Анна Сагайдачна в минулому році вийшла заміж за продюсера Євгена Третяка.

Нагадаємо, що 19 вересня вийшла фінальна серія 2 сезону серіалу “Кріпосна”. Його кінцівка заінтригувала багатомільйонних шанувальників картини.

Серіал продовжений на третій сезон. Його зйомки можуть відбутися в копродукції з Польщею. Проте зараз зйомки серіалу під загрозою зриву через голлівудську кар’єру російської актриси Катерини Ковальчук, яка зіграла головну героїню.