Українська співачка Аліна Гросу відверто розповіла про свого обранця.

Нагадаємо, “Маленька бджілка”, якій зараз вже 24 роки, цього літа вийшла заміж. Розкішне весілля співачка і її обранець – 25-річний бізнесмен Олександр Комков зіграли в Італії на розкішній старовинній віллі в Вероні. Серед запрошених гостей була сценічна хрещена мама Аліни Ірина Білик, яка приїхала в компанії свого екс-коханого Діми Коляденка і старшого сина Гліба з нареченою.

До слова, шикарне весілля була під загрозою зриву. Адже, літак, в якому летіла церемоніймейстер, яка повинна була розписати молодят, запізнився на цілих три години! Це мало не зіпсувала церемонію, тому на допомогу прийшов хороший приятель родини Гросу – Павло Зібров, який також був серед запрошених гостей з дружиною Мариною.

“Мама підходить з батьком і каже:” Павло Миколайович, я вас благаю, розпишіть красиво “, – згадує Аліна. На що український артист відповів:” Я ніколи цього не робив! “.

Весілля в Вероні гуляли два дні. І обійшлася вона батькам Гросу в 100 000 євро! А ось батьки Олександра подарували новоспеченої сім’ї в якості весільного подарунка розкішну квартиру.

“Три кімнати. Дві дитячі кімнати вже. Навіть більше виходить. Дві кімнати дитячі, наша кімната, вітальня, кухня і ванна-туалет, ну і коридор”, – розповіла співачка.

Дві дитячі кімнати в квартирі – не дарма. Молодята вже планують поповнення в родині:

“Ми взагалі хочемо троє дітей. Ну, як мінімум двох точно хочемо. Він хороший батько буде – 100%. Тому що його всі діти люблять”.

“Я абсолютно чітко розумію, чим раніше вони з’являться, тим краще. І молоді батьки для дітей – це здорово. І я точно знаю, що наша сім’я може дати дітям щастя”, – зізнався чоловік Гросу Олександр.