Британський музикант, один із засновників музичного стилю індастріал Дженезис Пі-Оррідж помер після кількох років боротьби з лейкозом

Пі-Оррідж (Нейл Мегсон – справжнє ім’я) було 70 років. Останні 2,5 роки він намагався побороти недугу. В першу чергу, Пі-Оррідж відомий в світі як один з популяризаторів індустріальної музики. Крім цього, він і його дружина Леді Джей були прихильниками концепції пандрогінності. Вони робили безліч операцій, щоб позбутися своєї статевої ідентичності і вийти за межі статі, стерти відмінності між чоловіком і жінкою. Якщо подивитися на останні фотографії музиканта, важко сказати, якої він статі.

Варто відзначити, що роботи Пі-Оррідж в музиці і культурі дуже впливали на сучасну молодь.

Як відомо, Пі-Оррідж займався не тільки музикою. Він відомий своїми перфомансами і публічними виступами. Він навіть заснував релігійну організацію «Храм душевної молодості».

Ніл Мегсон з дитинства став цікавитися окультизмом і мистецтвом авангарду. У віці 25 років він заснував проект Throbbing Gristle. Відзначається, що Пі-Оррідж не був першим, хто грав індастріал, але він став хрещеним батьком цього жанру і його найпопулярнішим представником.