Відомі українські музиканти Потап і Настя Каменських сьогодні зранку офіційно підтвердили чутки про свій роман. 23 травня неподалік від Києва відбудеться грандіозне весілля пари.

Знаменита українська співачка Настя Каменських виходить заміж за продюсера та колегу Олексія Потапенка. Співачка вже поділилася першими фото з підготовки до весільної церемонії у своєму профілі в Instagram.

Про весілля Насті Каменських і Потапа стало відомо сьогодні вранці. Продюсер і автор пісень оприлюднив новий кліп на пісню "Константа", де зізнається у беззаперечній любові до своєї коханої. Так, сьогодні, 23 травня, Потап і Настя одружаться в одному з ресторанів у Київській області. Перші фото з підготовки до весілля наречена опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Одною з дебютних передвесільних світлин був кадр, на якому зірка стоїть спиною до камери у шовковому пеньюарі і зі святковою зачіскою у вигляді дульки. На спині халату видніється слово Bride, що в перекладі означає "наречена".

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

#bride #bearanddiamond 🐻 💎

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Шанувальники не втомлюються вітати закохану пару з цим прекрасним днем, про це свідчить чимала кількість коментарів під світлиною. Також Настя Каменських опублікувала фото в профіль, на якому видно святковий макіяж і щасливу усмішку нареченої.

 
 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 

#bride 💎

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Особенные чувства рождают особенные произведения😍 Именно такими являются песни «Обіцяю» и новый хит @realpotap «Константа»💕 ⠀ Вслушайтесь в строки нового трека @realpotap и вы все поймете. Вслушайтесь в слова моей «Обіцяю» и вы все почувствуете❤❤❤ Две эти композиции дополняют друг друга и сливаются в единое целое. 💞 ⠀ Спасибо, @realpotap, что оберегал нас от лишних глаз, слов, постов🙏🏻Спасибо, что поддерживаешь мой выбор, что счастье любит тишину. 🙏🏻 Спасибо, что мы с тобой оберегаем нашу любовь🙏🏻 Пусть ненадолго, мы смогли оставить сокровенные эмоции и чувства только для нас двоих! 🥰 ⠀ Теперь пришло время поделиться с поклонниками частичкой наших чувств! 😊Сегодня именно тот самый особенный и счастливый день для каждой влюбленной пары❤ Мы рады поделиться с вами своим счастьем и благодарны за то, что вы разделите его с нами! 🐻💎 #BearAndDiamond

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)