Софія Ротару, яка, незважаючи на свої 72 роки, все ще продовжує радувати шанувальників піснями, виявляється, вже давно виступає тільки “під фанеру”. Один із таких виступів ледь не закінчився для народної та всіма улюбленої оглушливим провалом.

Софію Ротару запросили тоді виступати на корпоративі перед працівниками солідної компанії. Міні-концерт співачки пройшов на “ура”, публіка була у повному захваті. Ніхто й не запідозрив, що співачка виступає не “вживу”. За багато років сценічної діяльності Софія Михайлівна досягла досконалості у співі на фонограму. І тут почали просити виконати “Лаванду”, що стала візитною карткою співачки ще з радянських часів. Та, як з’ясувалося, у звукорежисера співачки якраз цієї “плюсовки” з собою не виявилося, тому що вона не була обумовлена у програмі концерту.

Вихід був знайдений. Співачка взяла тайм-аут у виступі, а звукорежисер побіг у найближчий магазин, що торгує дисками, аби купити запис із цією піснею. Рішення, здавалося, було знайдено. Ротару приготувалася співати, і в потрібний момент майстерно “увійшла” в свій вокал. Та яке ж було здивування публіки, коли разом із улюбленою співачкою заспівав ще й чоловічий голос.

Виявилося, ще в радянські часи Софія Ротару записала цю пісню з популярним тоді естонським співаком Яаком Йоалою. І на диску був записаний саме цей дует. Публіка в залі була приголомшена таким колосальним обманом. Адже вони заплатили шалені гроші не за те, щоби послухати фонограму.

“От шахрайка”, “Просто огидно від неї”, – пишуть користувачі мережі.