У російському шоу-бізнесі ні дня без скандалу. Не встигли вщухнути розмови про актрису Наталю Бочкарьову, як медіапростір підірвала нова скандальна новина.

Так, скандально відомий шоумен Гоген Солнцев заявив, що «Алли Борисівни вже немає в живих». В одному з ефірів на Першому каналі Солнцев засумнівався, що та Пугачова яку ми знаємо і бачимо – справжня.

Саме ці слова недавно не тільки розбурхали публіку, а й активізували чергові «похоронні новини» про співачку зі світовою популярністю.

Шоумен вважає, що в якості дорогого бренду, смерть Алли Борисівни зовсім недоцільна, а ось аналіз фотографій співачки різних років, її голосові дані і манеру поведінки необхідно піддати найретельнішій перевірці. Якщо припустити, що сумніви Гогена не безпідставні, то напрошується невтішний висновок – Максимом Галкіним навмисно ховається реальний стан справ, а поруч з ним живе помітно помолодівший «двійник» естрадної зірки. Аналогічні сумніви в автентичності Примадонни прозвучали також з боку режисера Сергія Соловйова.Він зазначив, що Аллу Борисівну просто приховують від громадськості, а завдяки різним інноваційним технологіям в сфері сучасної медицини, створити за допомогою елементарної «пластики» двійника знаменитості не складе особливих труднощів.

Але шанувальники Примадонни вважають такі припущення дурними і просто не вірять, що Алла Пугачова насправді не Алла Пугачова, навіть не дивлячись на кардинальні зміни в зовнішності.

Та й Гоген Солнцев не найнадійніше джерело. Всі прекрасно знають його любов до скандалів і хайпу. Особливо після одруження на престарілій Катерині Терешкович. Але очевидно тема його скандалів з дружиною вичерпала себе і Гоген шукає будь-які інші способи бути на слуху, ось і взявся за безпрограшний варіант – Примадонна російської естради.