У Києві почалися зйомки детективного серіалу «Філін», в якому зіграє актриса Руслана Писанка.

Їй дісталася роль роль патологоанатома, про це повідомляє прес-служба телеканалу «Україна».

За сюжетом працівники новоствореного відділу поліції розслідують заплутані кримінальні справи. У цьому їм допомагає спеціальна комп’ютерна програма під назвою «Філін».

Зйомки серіалу проходять у спеціально побудованому павільйоні, в якому є кабінети, кафетерій, кімнати для допитів і навіть морг. Розслідування жорстоких злочинів незвичайними методами, драматичні повороти і непрості міжособистісні відносини очікують глядача в кожній серії.

Патологоанатома зіграє Руслана Писанка – вона буде в серіалі Зоя Модестовна Кавун. Крім професіоналізму, її персона наділена у фільмі іскрометним гумором, який, до речі, за словами актриси, властивий і її характеру.

«Мені раніше не доводилося грати судмедекспертів. Я спробувала знайти в собі ту частку цинізму, яку мають медики. Моя героїня працює в поліції, в силу своєї професії вона досить холоднокровна, але при цьому душевна і комунікабельна. Вважає, що краще бути цинічною, ніж слабкою. Зоя Модестовна якась «залізна леді», але з м’якою душею. Вона дуже уважна і буде шукати навіть найменші дрібниці, щоб допомогти слідству і попередити новий злочин. Вона самотня жінка, яка повністю реалізується в роботі. Мені цікаво грати цього персонажа», – ділиться Руслана Писанка.

У серіалі знялися актори: Руслана Писанка, Олександра Епштейн, Антон Єрьомін, Ольховський Федір, Олесь Каціон, Григор’єв Євген, Інна Мірошниченко та інші.