Лише чотири пари наразі змагаються за звання переможця шоу “Танці з зірками 2019”. На жаль, за крок до фіналу одній парі довелося залишити проєкт.

13 випуск “Танців з зірками 2019” став одним із найнепередбачуваніших і найскандальніших. Учасники мали пройти три етапи, зокрема зіркові пари проєкту станцювали разом із суддями шоу. Анна Різатдінова та Олександр Прохоров – з Владом Ямою, Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар – з Григорієм Чапкісом, Ксенія Мішина та Євген Кот – з Катериною Кухар, Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова – з Франсіско Гомесом.

Окрім цього, пари підтримала українська співачка Оля Полякова, яка виконала свою нову пісню та закликала прихильників голосувати за конкурсантів. Однак, до фіналу пройшли всього 3 зіркових учасників.

За результатами голосування, у зону ризику потрапили Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова та Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар. Проте далі пройшла лише одна пара, натомість Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова залишають шоу “Танці з зірками” за крок до фіналу.

“Хотів би сказати всім велике дякую, бо я ніколи професійно не танцював, але в мене вірили багато людей. Ви вирішили, що ми можемо дійти так далеко і я вже вважаю себе переможцем. Тому завжди вірте в те, що ви робите і любіть це”, – відповів популярний телеведучий.