Учасниця австралійського вокального телешоу “Голос” Наташа Стюарт раптово померла від важкої недуги – раку. Жінці було 43 роки.

Як повідомляє The Sun, співачка померла в сіднейській лікарні Святого Вінсента.

У Наташі діагностували рак грудей, після чого вона перенесла кілька курсів хіміотерапії.

“Дуже сумно розповідати про те, що Наташа Стюарт померла … Багато з нас приходили попрощатися з Таш в останні кілька днів, вона приймала нас з милістю і теплом, які завжди у неї були. Ми говорили про всі чудові концерти, які відіграли разом. Потім ми заспівали для неї в останній раз … ми сумуємо за тобою і любимо тебе, Таш, спочивай з миром “, – написав на своїй сторінці в Instagram співак Девід Кемпбелл.

«Мені важко висловити всі емоції словами. У мене немає брів та вій, а на голові лише дитячий пушок, а не волосся. У мене шрами і інші довгі побічні ефекти, які повинні пройти в наступному місяці. Мені сказали, що приблизно через шість місяців до мене повністю повернеться моя енергія, і я буду нормально себе почувати. Це не найефектніше фото, яке хотілося б показувати, але воно справжнє. Правда, брови я підмалювала. П’ять місяців хіміотерапії – це найскладніше, що мені доводилося виносити в моєму житті», – ділилася співачка близько року тому.

Відзначимо, що Наташа брала участь у вокальному проекті в 2019 році, після чого отримала чималу популярність.