Відома співачка і дружина Костянтина Меладзе, Віра Брежнєва опублікувала в мережі нову публікацію і поділилася своїм баченням поняття “свобода вибору”.

Крім цього, артистка поділилася своїм фото, на якому позує в шкіряних штанях і жакеті. Публікацією Брежнєва поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Можливість чинити так, як я відчуваю, напевно, головне визначення свободи для мене. Мріяти, любити, довіряти, помилятися, вибирати свій шлях і своє власне ставлення до тієї чи іншої ситуації. Вибір у всьому – це свобода», – написала під знімком артистка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Возможность поступать так, как я чувствую , наверное , главное определение свободы для меня. Мечтать, любить, доверять, ошибаться, выбирать свой путь и своё собственное отношение к той или иной ситуации. Выбор во всем – это свобода.✨ Даже выбор парфюма. У YSL Beauty вышел новый аромат «Libre» посвящённый свободе ✨он сочетает в себе вроде бы не сочетаемое, мужское и женское, что так нравится мне в ароматах. А что для вас значит свобода? #yslbeauty #newfragrance #iamlibreПубликация от Vera Brezhneva (@ververa)

У той же час всього за кілька хвилин, пост Віри подивилося близько 20 тисяч користувачів мережі, при цьому залишивши багато різних коментарів. Зокрема, деякі нагадали співачці, що вона забрала Костянтина Меладзе із сім’ї.

«Спати з чужим чоловіком – теж вибір», «Віра, ви все правильно сформулювали. Краще й не скажеш!»,« Свобода для мене, знайомитися з тими людьми, які мене розуміють. Знайти людину, яка нехай навіть не в першу чергу, але потім зрозуміє мої дії. Свобода це розуміння один одного »,« Свобода – це коли ти приймаєш рішення самостійно. Навіть коли багато нюансів і різних умов. Ти дивишся на все. І сама вирішуєш, що краще для тебе »,« Я думаю, що свобода – це коли ти можеш сказати ні самому собі! », – написали люди в коментарях.