Учасниця популярного українського дуету “НеАнгели” Слава Камінська поділилася з фанатами архівними знімками, на яких вона зображена до того, як зважилася на зміни в зовнішності.

Чорно-білі кадри співачка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

“”Я знаю це ти” – співали ми у пісні, але я не пам’ятаю себе такою в житті. Ось круто піднімати архіви і знаходити там такі, не побоюся цього слова, шедеври”, – написала під знімками знаменитість.

Як відомо, Слава не приховує, що вдавалася до послуг пластичних хірургів. Камінська робила пластику два рази – змінила форму носа і збільшила груди (з 1,5 розміру до 3).

Як неодноразово підкреслювала співачка, операції їй робив зовсім не Едгар Камінський, який до недавнього часу був її чоловіком.

“Він ще вчився, коли я вже знала про професії пластичний хірург”, – заявляла артистка.

Шанувальники співачки почали бурхливо обговорювати зовнішність Слави, відзначаючи, що зараз вона “зовсім інша”.

“Ось це вам обличчя перекраїв чоловік колишній …. а вам адже і 40 начебто немає ….. різні люди на фото і зараз” – написала одна з дописувачів Слави. “Ага, він у мене на закрійника навчався”, – посміялася у відповідь Камінська.

“Тут ще ніс інший”, “Все тут інше”, “Груди більше стали”, “Ніс взагалі інший”, “Тут ще з носиком”, “Тут вона до пластики – красива і молода, зараз з пластикою все так же красива і молода! Але це різні періоди і за своїм прекрасні”, “Вас не впізнати”, “Зовсім інша”, – коментують інші.