Актриса Маріон Ремсі, відома за роллю у фільмах “Поліцейська академія” та участі в бродвейському мюзиклі “Eubie!”, померла в четвер у своєму будинку в Лос-Анджелесі.

Актрисі було 73 роки, пише Variety.

Її менеджер з Roger Paul Inc., підтвердив звістку про смерть Ремсі. Повідомляється, що зовсім недавно вона захворіла, але точна причина смерті актриси в даний час встановлюється.

Багато хто може знати Ремсі по її ролі офіцера Лаверні Хукс в комедійних фільмах “Поліцейська академія”, але її кар’єра почалася набагато раніше.

У 1964 році вона з’явилася у фільмі “Привіт, Доллі!”, а в 1970-х роках зарекомендувала себе як театральний, кіно-і телевізійний талант. На сцені вона грала в п’єсі “Міс Моффат”, а на ТБ знімалася в вар’єте “Keep On Truckin” для каналу ABC.

Одна з її останніх ролей в кіно – участь у стрічці 2018 року “Коли я співаю”. Це картина про жінку, що раптово блиснула в музичній індустрії після довгих спроб зробити кар’єру в музиці.

Ремсі була активним прихильником підвищення обізнаності громадян про ВІЛ і СНІД.

Раніше повідомлялося, що американська актриса Таня Робертс, найбільш відома за ролями у фільмі про Джеймса Бонда “Вид на вбивство” і останньому сезоні “Ангелів Чарлі”, померла у віці 65 років в неділю, 3 січня 2021.