Світлана Лобода не підтверджує офіційно свій роман зі співаком, проте підігріває чутки.

У минулому році Світлана Лобода вдруге стала мамою, народивши дочку. Маленьку 36-річна співачка назвала Тільда. Такий вибір імені багато шанувальників зв’язали з 56-річним Тіллем Ліндеманном, адже чутки про їхній роман раз у раз з’являються в ЗМІ. Правда, Світлана досі продовжує тримати інтригу, і не робить офіційних заяв щодо відносин з солістом групи Rammstein.

Нещодавно Лобода стала героїнею шоу “Обережно, Собчак!”, В якому все ж натякнула на роман з німецьким співаком. Так, артистка відзначила, що любов на відстані для неї – зовсім не випробування. Такі відносини, навпаки, наповнені романтикою.

“Коли ти зустрічаєшся, у вас любов, а потім він полетів. І ти шикарно себе відчуваєш, бо займаєшся роботою. Потім ця людина повертається, і знову любов”, – говорить Лобода.

Також Тілль вже познайомився зі старшою донькою Світлани, 9-річної Євою. Про це розповіла сама дівчинка, зазначивши, що музикант навіть подарував їй амулет.

Нагадуємо, Світлана Лобода прокоментувала скандал з колегою по цеху Сергієм Лазарєвим.

Пару місяців назад на «Премії МУЗ-ТВ» популярний співак прилюдно образив колегу. Грубі слова Лазарева на адресу Лободи випадково потрапили в об’єктив камери, а після були «злиті» в Інтернет.