Українська співачка випустила новий кліп, в якому знялася дівчинка, дуже схожа на неї.

Вчора, 21 листопада, українська співачка Тіна Кароль презентувала офіційний відеокліп на пісню “Іди на життя”. Ролик вийшов на YouTube-каналі знаменитості і менше ніж за добу набрав 365 тисяч переглядів. Шанувальники в захваті від нової роботи виконавиці. Кадри, просочені естетикою і натхненням, викликають тільки позитивні емоції у глядачів.

Так, на початку кліпу Тіна з’являється на екрані разом з білявою дівчинкою. Юна героїня символізують саму співачку в дитинстві. Кароль і її маленька копія йдуть босоніж по пляжу, тримаючись за руки. Обоє вбрані у білі мереживні сарафани.Шанувальників до глибини душі зворушив цей момент і вони почали бурхливо обговорювати його на сторінці співачки в Instagram. Деякі навіть припустили, як чудово було б, якби у Тіни Кароль народилася ще дівчинка.

“Тінусі б ще донечку”, “Які зайчики”, “Тіна, тобі дуже личить бути мамою”, “милість”, “Занадто мило”, “Тіні потрібна дочка”, “В майбутньому у тебе обов’язково буде дочка “,” Як мама з донечкою “,” Милі такі “, – пишуть в коментарях.