Настя Каменських здивувала шанувальників несподівано зухвалим образом.

Українська співачка Настя Каменських, також відома як NK, – одна з найпопулярніших персон українського шоу-бізнесу. Всі її пісні стають хітами, а образи відразу йдуть «в народ». За життям артистки стежить величезна аудиторія. У Instagram у зірки 4,1 млн піпдписників, які лайкають і коментують її виходи в світ і нові фотографії.


Так, сьогодні, 30 червня, Каменських опублікувала нову світлину, на якій продемонструвала свій новий імідж. Кардинальні зміни в стилі зірки викликали бурхливе обговорення в Мережі.

«Настя, ви поцілована Богом!», «Шикарно», «Настя, ви сліпуче красиві», «Красуня», «Ви дуже красива, і добра. Я вас дуже люблю »,« Модель »,« Гаряча красуня »,« надихнула MARUV? », – пишуть в коментарях прихильники.

На фото співачка з'явилася в обтягуючому шкіряному комбінезоні, який підкреслив всі достоїнства її ідеальної фігури. Образ зірка доповнила численними ланцюгами, браслетами, шкіряними рукавичками і лаковими човниками на високій шпильці. Вийшло зухвало, що абсолютно не властиво для романтичної натури Каменських.