Дерек Фаулдс помер на 83-му році життя

Відомий британський актор Дерек Фаулдс помер в 82 роки. Актор був найбільш відомий за роллю особистого секретаря Бернарда Вуллі в популярному ситкомі 80-х років, а пізніше він повторив роль в сиквелі серії “Так, пане міністре”.

У своєму зверненні до засобів масової інформації, близькі актора повідомили, що він помер в Royal United Hospital 17 січня 2020 року у віці 82 років від ускладнення серцевої недостатності та сепсису, які виникли після того, як він страждав від пневмонії. Про це повідомила сім’я артиста, передають місцеві ЗМІ.

Дерек Фаулдс був найбільш відомий по сатиричному ситкому “Так, пане міністре” і його продовженню “Так, пане прем’єр-міністр”. У них актор виконав роль Бернарда Вуллі, особистого секретаря головного персонажа Джеймса Хакера.

Нагадаємо, в Жамбилська Республіки Казахстан в результаті ускладнень від вітрянки помер 3-річний Василь Міхалкін. Смерть хлопчика викликало розвиток вітрянкового енцефаліту, який медики не вчасно помітили і не надали йому своєчасно наданій допомозі, передають місцеві ЗМІ.