Популярна співачка дала відверте інтерв’ю Ксенії Собчак.

Співачка Світлана Лобода стала гостею шоу «Обережно, Собчак!», Де вперше відверто розповіла про стосунки з лідером німецької групи Rammstein 56-річним Тіллем Ліндеманном.

На початку інтерв’ю Ксенія Собчак задала пряме запитання Світлані Лободі про її відносинах з іноземним артистом: «В одному з інтерв’ю ти обмовилася, що не можеш говорити про Тілля, тому що у тебе контракт. Що це може бути за контракт такий? »- поцікавилася Ксенія. На що Лобода відповіла, що одного разу просто проговорилася, але вдаватися в подробиці не має права.

«Запитай мене краще, що я думаю про Тілля», – з посмішкою попросила співачка.
«І що ти думаєш про Тілля?», – почулося запитання від Собчак. «Він офігенний! Це той чоловік, під якого я змогла прогнутися і з яким відчуваю себе маленькою кішечкою », – емоційно відповіла Світлана про передбачуване батька своєї молодшої дочки Тільди.

Після Світлана зізналася, що сильно закохана. «Це неймовірні відчуття», – зізналася вона. «Але вони не можуть тривати вічно», – скептично зауважила Собчак.

«Можуть, якщо ви не живете разом. Зустрілися з коханим, побули разом, а потім розлетілися по різних частинах світу і ти відчуваєш себе знову прекрасно », – з посмішкою зазначила зірка.

Старша дочка Світлани Лободи Євангеліна, до якої Ксенія Собчак заглянула в дитячу кімнату, похвалилася, що у неї на шиї знаходиться підвіска у вигляді мухи, яку їй подарував Тілль. Дівчинка зізналася, що він їй дуже подобається і вона обожнює його музику. Але знаменита мама ласкаво перервала дівчинку, щоб та часом не бовкнула чогось зайвого.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Скажу откровенно: иногда герой мне очень симпатичен. Я всегда стараюсь этого не показывать как интервьюер, но не знаю, получается ли. Я провела с командой Светы Лободы @lobodaofficial почти сутки,и могу точно сказать, что меня потрясло: я много лет в шоубизе, но это первый артист на моей памяти с таким западным подходом к делу: С такой слаженной командой пиарменеджеров, тренеров, врачей, звуковиков, танцоров и тд. Это супермасштабный подход и к собственному шоу и к собственному телу и здоровью. Прямо как закулисье Мадонны посмотрела😉 Но программа совсем не о том: Света редко дает интервью о себе и личном, но для меня она сделала исключение…. #осторожнособчак

Публикация от Ксения Собчак (@xenia_sobchak)


Нагадаємо, що Тілль Ліндеманн і Світлана Лобода не раз потрапляли разом в об’єктиви телекамер, але продовжують зберігати мовчання про свої стосунки. Ліндеманн раз обмовився, що відносини стосуються лише закоханих. Однак саме він забирав Світлану з лікарні після того, як їй зробили термінову операцію.

Імені батька дочки Тільди, якій в травні виповнився рік Лобода зберігає в секреті, але громадськість вважає, що ним є лідер Rammstein.