Українська співачка Слава Камінська опублікувала у своєму Instagram фото, на якому вона зображена з великим вагітним животом.

Цього літа стало відомо, що Слава Камінська розлучається зі своїм чоловіком пластичним хірургом Едгаром Камінським. Пара прожила в шлюбі п’ять років і за цей час у них з’явилося двоє дітей Леонард і Лаура. Після закінчення шлюборозлучного процесу співачка, мабуть, взяла над ними повну опіку. Також у вихованні дітей Славі допомагає її мама.

Незважаючи на важкий життєвий період, Слава Камінська знайшла в собі сили, щоб рухатися далі і відправилася з НеАнгелами в гастрольний тур по Україні. Там її теж чекало кілька випробувань: спершу співачка серйозно захворіла, а потім на концерт гурту прийшов чоловік, який вже давно переслідує артистку. Тим не менш, тур закінчився добре і зараз Камінська, а потім полетіла з дітьми на відпочинок в теплі краї.

Вчора, 19 січня, Слава Камінська опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому вона відображена в обтягуючому платті, яке демонструє глибоко вагітний животик співачки.

“А сонце світить всім однаково”, – загадково під писала фотографію артистка.

Шанувальники почали обговорювати знімок: “Не вистачає уваги? Старе фото в обнімку з чужим чоловіком..”, “Відпочивала на ол інклюзиві?”, “Бажаю жіночого щастя і знайти того як ви говорили, готова зустрічати з ним старість!”, “Та звісно це не зараз, це погана ідея починати нові відносини відразу з вагітності”.