Співачка Настя Каменських повернулася до Києва з Мексики і в своєму мікроблозі повідомила публіці про повернення в Україну. Співачка розмістила фото, на якому вона зображена в спортивному вбранні. Світлина показує, наскільки зірка українського шоу-бізнесу радіє насиченому життю.

Світлина розміщена в Інстаграмі Насті.

«Суббота. 7 ранку. Я страшно кайфую, що приїхала додому і можу налаштувати свій режим і повернутися до свого звичайного способу життя, всім доброго дня і хорошого настрою».

Як видно, успішні люди не звикли спати допізна. Активна Настя Каменських – не виняток, адже ранок – найважливіша частина дня. Саме в цей період дня важливо максимально зарядитися енергією, щоб продовжити його в заданому темпі.

Крім того, спортивні вправи допомагають Насті бути у відмінній фізичній формі. Співачка регулярно ділиться світлиннами, які доводять її активний спосіб життя.

Шанувальники раді тому, що їхній кумир нарешті повернулася на Батьківщину. Читачі поста діляться своєю думкою: «Я твоя фанатка ти супер», «Який класний фотошоп», «О сьомій ранку ще темно!», «Ну ти скажена як сил вистачає молодець», «Клас, а у вас дощу немає?», «Так це все був фотошоп?»