Пішов з життя знаменитий французький актор театру і кіно Робер Оссейн. Про смерть зірки 31 грудня повідомила сім’я актора, а причиною смерті стали наслідки респіраторного захворювання. Роберу Оссейну було 94 роки. Про це повідомляє RT.

Робер Оссейн найбільш відомий глядачам за роллю Жоффрея де Пейрака в серії фільмів про Анжеліку. Після 60 років фільмування, Робер Оссейнпосів місце художнього керівника в театрі “Маріньї”.

Робер Оссейн народився в музичній сім’ї. Його батьком був скрипаль і композитор Андре Оссейн, а мама – Ганна Міневська, уродженка з Києва, була піаністкою.

Робер Оссейн дебютував у фільмі “Набережна блондинок” в 1954 році. За цією картиною послідували й інші ролі, і однм з найяскравіших в кар’єрі актора був фільм “Злочин і покарання” 1956 року.

На 60-ті роки припав розквіт і пік кар’єри Робера Оссейна. Він зіграв в екранізації відомого роману Анн і Сержа Голон “Анжеліка, маркіза янголів”. Глядачі дуже добре сприйняли фільм, а Робер Оссейн набув статусу кінозірки. Після цього актор знявся і в наступних п’яти серіях фільмів про Анжеліку.

Паралельно з фільмуванням, Робер Оссейн вів і театральну діяльність. У 70-х він очолив Національний театр в Реймсі, а потім перейшов до масштабних постановок у Палаці Спорту в Парижі.

Робер Оссейн був одружений тричі та має чотирьох дітей від різних шлюбів.

Раніше ми повідомляли про смерть легендарного українського чемпіона.