Українську співачку Ані Лорак давно звинувачують в надмірному захопленні пластикою і уколами краси. Але на цей раз під свіжим фото співачки розгорілися справжні баталії. Співачку просто не впізнали на фото.

Лорак опублікувала в Instagram фото, на якому позує в квітчастому халаті. Обличчя в неї частково закрито чубчиком, волосся розпущене, а макіяж виконаний в бежевих тонах. При цьому більшість фолловерів в коментарях відзначили, що обличчя артистки сильно змінилося. “Спочатку не впізнала!”, “У неї в обличчі щось змінилося”, “Як Таїсія Повалій тільки шатенка”, “Я її не впізнаю”, – написали їй в коментарях під фото.

Нагадаємо, після розлучення з чоловіком Муратом Налчаджиоглу восени 2018 Ані Лорак недовго була на самоті. У ЗМІ з’явилися чутки про те, що вона зустрічається з молодим продюсером лейблу Тімоті. Шанувальники сумнівалися в дійсності цієї новини, поки сама артистка не опублікувала фото з ним.

Так, Єгор Гліб і Ані Лорак уже кілька разів з’являлися на світських заходах разом і почали активно публікувати спільні фотографії в Instagram. Користувачі тепер не сумніваються в реальності їхніх почуттів.