Молода дружина Віктора Павліка Катерина Реп`яхова жорстко відповіла колишній співака, котра звинуватила її наклепі та вимагала вибачень перед онкохворим сином співака.

Про це пише theLime.

Дівчина не має наміру публічно вибачатися, так як цього вимагає Созаєва: “За що вибачатися? За те, що я сказала, що Віктор турботливий батько? За правду?”

“Батька, який допомагає їм, який робить все, щоб їм було максимально комфортно, який все оплачує, який одягає їх, взуває та годує, – відповіла Реп`яхова. – Як мінімум, людина могла б бути вдячною за це. Є багато випадків, коли діти хворіють, і у них грошей нема ні на що. Я розумію, вона у важкій ситуації, при цьому у неї є всі умови для того, щоб переживати це максимально комфортно. І все це завдяки Віктору”.

“Жінці потрібен психотерапевт, краще б вона зайнялася пошуками фахівця. Ну і, звичайно, мені було б цікаво побачити, як саме я планомірно їх принижую. Дуже цікаво”, – додала вона.

Раніше колишня дружина співака Лариса Созаєва заявила, що його нинішня кохана Катерина Реп`яхова “робить все, щоб їх принизити та добити”.