Тренером одного з колективів Літнього кубка «Ліги сміху» вперше виступила співачка Наталія Могилевська. Вона грала з командою «Вінницькі», з’являючись на сцені в багатьох мініатюрах.

Так, в одній з них Наталя разом з актрисою команди Іриною Сопонару показала, як правильно потрібно проходити фейс-контроль в клубі. Правда, в реальному житті у співачки був досвід, коли її не захотіли пускати в заклад.

«Це було в Голландії на вулиці гей-клубів, – зізналася вже після гри Могилевська. – Ми хотіли з подружкою потусити, але ні в один клуб нас не пустили. Зі зрозумілих причин, адже туди в принципі не пускали дівчат. Але потім я зустріла своїх знайомих хлопців, які і допомогли нам пройти фейс-контроль ».

Також у своєму виступі «Вінницькі» торкнулися і політичних тем. Наприклад, знайшли дещо спільне в біографії Наталії Могилевської і Петра Порошенка – «Вони обидва програли Зеленському в фіналі». Сама співачка за лаштунками про політику говорила небагато:

«Я до неї не маю відношення. Головний мій внесок в політику – це моя дитяча школа талантів Talant School. Ось побачите, через 30 років мої учні будуть ставати класними артистами, мудрими міністрами і всесвітньо відомими вченими. Це і є моя політика.

А що стосується нинішніх керівників, то, звичайно, я дуже рада за Володимира Зеленського. Більш того, скажу чесно, ще за два роки до його президентства я передбачила йому, що таке може трапитися. Це було на дні народження Леоніда Даниловича Кучми. Мені здається, на той момент навіть сам Володимир був здивований моїми словами ».

До слова, Зеленський теж був присутній на зйомках Літнього кубка. Але вже не на сцені, а в залі для глядачів. Нагадаємо, тепер ведучим «Ліги сміху» став Євген Кошовий.