Популярний співак помер від раку підшлункової залози.

Помер вокаліст груп Shy і TNT Тоні Міллс. Перед смертю артиста 16 вересня, його госпіталізували в лікарню з двосторонньою тромбоемболією. Через кілька днів його не стало. Артист боровся із захворюванням всього кілька місяців, але швидко згорів. Дружина трагічно померлого співака сказала кілька слів про те, що трапилося. Лінда Міллс поділилася словами скорботи в Facebook.

“З розбитим серцем я оголошую про смерть мого коханого чоловіка і найкращого друга Тоні Міллса. У квітні цього року у нього діагностували рак підшлункової залози в термінальній стадії. Він прожив своє життя на повну , поки не зробив останній вдих у мене на руках. Він хотів жити, але не боявся смерті. Більшість дізнається про його неймовірний внесок в світ музики по його роботі в якості вокаліста груп Shy і TNT, а також в якості сольного виконавця і сесійного співака. Він залишив після себе спадщину, яка проіснує багато років”, – написала дружина померлого в мережі.

Після цього дружина подякувала всім фанатам за теплі слова підтримки.

“Я хотіла б висловити глибоку вдячність за любов, співчуття і підтримку в ці важкі часи. Без нього так пусто. Пройдуть тижні, перш ніж я зможу переглянути тисячі повідомлень і коментарів, але, тим не менш, спасибі всім і кожному. Тоні був би зворушений “, – написала вона.

Міллс народився 7 липня 1962 року в Бірмінгемі, Англія. У складі Shy він почав виступати в 1983 році і в цілому – записав вісім альбомів з ними. У 1991 році він покинув Shy, була творча пауза і з 2006 року – став вокалістом норвезької групи TNT. У 2019 у нього вийшов сольний альбом Beyond the Law. За свою кар’єру він відзначався на одній сцені з такими легендами, як Gary Moore, Bon Jovi, Magnum, Meatloaf, Twisted Sister, Manowar.