Джамала не раз зізнавалася, що музика – це її стихія, якої вона звикла віддавати всю себе.

Народження пісень – це особливе таїнство. Для того, щоб залишитися наодинці з творчістю, співачка навіть відлітала на віддалену студію на острові, де повністю віддалася процесу. На новому фото в Instagram вона, немов на підтвердження своїх слів, відображена під час роботи над новим матеріалом.

Співачка сидить в навушниках серед різної апаратури. Перед нею – відкритий ноутбук. Вона дивиться в бік, ніби пішовши в себе, і повністю віддавшись своїм думкам про те, що завжди було і залишається для неї важливим – музиці.

«Щось змінюється, а щось залишається незмінним. Писати музику завжди та скрізь — абсолютно моя історія. Навіть відпустки доволі рідко проходять без невеликої імпровізованої студії, Set up якої, максимально простий. Ви запитаєте: «А що зараз?» А зараз, я пишу багато нового матеріалу та активно готуюся до осіннього туру містами України», — поделилась планами артистка.

Шанувальники прийшли в захват від чудової новини від своєї улюблениці, а також побажали їй натхнення під час творчого процесу.