Чоловік Регіни Тодоренко Влад Топалов накинувся на своїх дописувачів з критикою після скандалу, що вибухнув навколо його дружини.

Скандал виник після того, як Регіна Тодоренко висловила особисту думку з приводу насильства, зазначивши, що жінкам подобається відчувати себе жертвами в таких ситуаціях.

За дружину заступився Топалов, який досить різко висловлювався на адресу передплатників. Артист зізнався, що через потік критики Регіна позбулася всього того, до чого прагнула довгі роки: роботи, контрактів, грошей.

«Але я вас прощаю, — зазначив Влад. — Це не має значення, тому що в цей день. коли ви обрушили стільки злості на мене, дружину, сина, з життя пішов Діма (друг Топалова, – ред.). Він робив дуже якісний продукт і не боявся втратити гроші. Було б круто, якщо б ви, включаючи мене, навчилися бути добрішими. Ви ненавидите мене, я ненавиджу вас. Ви готові вбити мене, я готовий вбити вас! Адже ви бажаєте мені і моєму синові згоріти у вогні, а йому всього рік і чотири місяці! Не треба бути такими злими. Хіба мій син заслужив такої ненависті від вас? Мені здається, ні», – наводить слова Топалова “СтарХіт”.

Нагадаємо, на відому ведучу Регіну Тодоренко обрушилася хвиля обурення і засудження після того, як вона висловилася з приводу домашнього насильства. “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив?”, – розлютила вона мережу своїм питанням.