Відома ведуча новин на телеканалі “1+1” Алла Мазур, яка через боротьбу з раком змушена була на деякий час “зникнути” з екранів, заявила про повернення до роботи.

Вона наголосила, що найгірші часи в її лікуванні уже минули. Звісткою журналістка поділилася з численними підписниками на своїй сторінці у Facebook.

“Дорогі друзі, ми знову разом! Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулася вчасно – показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи”, – сповістила Мазур.

Телеведуча наголосила, що рада буде повернутися в команду “ТСН-тижня”, з якою вона ні на день не втрачала зв’язку, а також у студію.

“Де весь цей час були на інформаційній передовій мої улюблені колеги. Всім іще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалася”, – зазначила Мазур.

Також телеведуча закликала українців не нехтувати карантином.

“Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам’ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце – пригадайте. Поряд з тими, в кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив- можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується від онко. Або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною. Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають – це не тільки наша особиста справа. Для когось – це справді питання життя. Нехай у кожного з нас – воно буде довгим і щасливим!❤”, – підсумувала Мазур.