У відомої телеведучої та співачки в родині свято.

Українська співачка Оля Цибульська приголомшила мережу знімком з чоловіком, на якому вперше показала його обличчя. Знімок з коханим в Instagram зірка виставила з нагоди річниці весілля.

Пара святкує 5 років подружнього життя – «дерев’яне» весілля.

На чорно-білому селфі видно усміхнену Цибульську і частину обличчя її чоловіка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Дерев’яне весілля👪5 років пролетіли як день😂Зрозуміла одне-ніякого секрету сімейного щастя нема🎀🎹Бо в кожному гнізді свої закони і свої правила🤪Головне-почуття і говорити по черзі,аби встигати чути.💋Щоб зрозуміти причину- треба дивитись на результат.☄️Нашому вже 4 рочки і це найкращий Нестор на світі 👪Мусік, ти мене досі бісиш і я точно знаю це #любов ❤️Можете вітати 😉🥰😘 #деревяневесілля #мужіжена #сім‘я

Допис, поширений Оля Цибульська (@cybulskaya)

“Жодного секрету сімейного щастя немає. Бо в кожному гнізді свої закони та свої правила. Головне – почуття і говорити почергово, аби встигати чути. Щоб зрозуміти причину – треба дивитись на результат. Нашому сину вже 4 роки і це найкращий Нестор на світі. Мусіку, ти мене досі бісиш і я точно знаю, що це любов”, – зворушливо підписала спільне фото з коханим Оля.

Користувачі мережі навперебій почали вітати виконавицю.

«Вітаю, щастя вам і вашій родині. Бажаю, щоб дерево поступово переросло в золото все в тому ж коханні», «Ви такі хороші, неначе Клопотенко з МастерШеф», «Красиве ім’я у сина», «Бажаю відсвяткувати діамантове весілля», – пишуть вони.