Відома українська актриса театру і кіно, зірка легендарного фільму “Вечори на хуторі біля Диканьки”, а так само кінокартини “Тіні забутих предків”, Ольга Сумська заявила на всю країну про те, що кілька разів зраджувала своєму чоловіка.

 


Артистка Ольга Сумська, яка вже понад двадцять два роки перебуває у шлюбі зі своїм колегою, актором Віталія Борисюком, розповіла, що в її особистому житті був період, коли вона зраджувала чоловікові. Зрадами, однак, відзначилася не вона одна, а так само і її чоловік. Такі дії актриса пояснює фразою “Всі ми не без гріха”. Про це повідомляє портал “Хвиля”.

Досить часто в подружніх парах наступають періоди, коли одному, а буває, і обом партнерам починає чогось не вистачати в сімейному житті. Це може спровокувати походи “наліво”, проте далеко не всі жінки й чоловіки зізнаються один одному в зрадах. Коли мова йде про пару, в якій один з партнерів  відомий представник шоу-бізнесу, шанс “гріха” зростає в кілька сотень разів, адже така людина схильна до величезної кількості уваги з боку протилежної статі, а також до незвичайних, і інколи дуже спокусливих пропозицій. У таку ситуацію колись потрапила й українська артистка  Ольга Сумська. Про свої зради, через якийсь час, актриса вирішила покаятися і зізнатися. Про це Сумська розповіла на всю країну.

“Я думаю, можна сказати, що зрада  це свого роду випробування, ми всі з вами далеко не безгрішні, а які спокуси були … І літаки прилітали, і море шанувальників було, багато дзвонили, але прямо таких серйозних проблем в нашій родині, щоб сказати, що все, я знайшла якогось мільйонера і йду до нього, на щастя, не було. Я ніколи не шукала коханця, адже цього я, знаєте, зовсім не потребую … Тому, що у мене є моя найрідніша людина, яку я дуже люблю, і я дуже сильно ціную наші відносини, такі ось витривалі й загартовані великою кількістю часу. Сьогодні, і Віталік, і я зробили якісь висновки для себе. А найголовніше, я вірю, що наша любов з чоловіком ставатиме лише міцнішою з кожним днем. Любов, любов, і ще раз любов. Адже ми всі на цій землі її гідні », – розговорилася Ольга Сумська в одному зі своїх останніх інтерв’ю.