Українська співачка і колишня народна депутатка Злата Огнєвіч вперше прокоментувала чутки про роман із впливовим політиком, ім’я якого тримається в секреті.

Так, раніше з’явилися плітки, що в період своєї політичної діяльності артистка крутила роман із главою Адміністрації одного з колишніх президентів України. Про це йшлося в передачі “Світське життя” з Катериною Осадчою на каналі 1 1.

З 2014-го по 2015 рік Огнєвіч була народною депутаткою України від “Радикальної партії” Олега Ляшка. Саме тоді вона нібито закрутила роман із впливовим колегою. За словами ведучої Катерини Осадчої, їхньому зв’язку є докази – в документах зафіксована інформація, що вони разом літали на чартерному рейсі.

Огнєвіч ухильно прокоментувала чутки про особисте життя:

“Якщо я літала до Америки, це ж не означає, що у мене роман із Бараком Обамою. Думайте, що хочете”.

Зі свого боку Осадча додала, що в шоу-бізнесі поза очі говорять про те, ніби у співачки було більше грошей і впливу, коли Злата зустрічалася з політиком.

“Якби у мене був такий чоловік або зв’язки з політикою, я б мала, напевно, зараз будинок за Києвом, про який я давно мрію, якесь круте авто. У мене звичайна машина, у мене однокімнатна квартира, яку ми придбали з батьками. Тому вся моя декларація як на долоні”, – відповіла Огнєвіч.