Шоумен, телеведучий і російський гуморист Максим Галкін згадав про найважчий період у своєму житті.

Батьки Максима Галкіна, Олександр Олександрович і Наталя Григорівна хворіли онкологією. Батька це важке захворювання наздогнало в 2002 році, слідом за ним захворіла і мати гумориста.

Максим Галкін поділився своїми спогадами про той період життя в програмі “А поговорити?” на Youtube-каналі.

Він робив все можливе, щоб вилікувати батьків але їх не стало. Першим помер Олександр Олександрович, через два роки після його смерті не стало і Наталії Григорівни.

Галкін зазначив, що вперше відчув себе дорослим, коли батьків одночасно направили на хіміотерапію, а він все це побачив.

“Я в перший раз подорослішав, коли у обох була хіміотерапія. Вони так лежали обоє, в жахливому стані, змучені хімією. Одночасно. А у мене при цьому якісь концерти. Мені треба і за ними … І заробляти на це все … Слава богу, я вже дуже багато заробляв, міг собі дозволити все це “, – згадав Галкін.

Батько Галкіна в останні дні життя задихався, адже його мучив рак легенів. Тоді навіть киснева маска не могла полегшити долю чоловіка. За зізнням Галкіна, спогад про батька до сих пір стоїть перед його очима.

“Ти не хочеш, щоб людина помирала в цій масці, йому важко вже в цій масці. Кисню недостатньо. Це спогад, який стоїть перед очима. Це неможливо забути”, – розповів гуморист.