Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно чоловік знаменитості, Влад Топалов, виставив архівне селфі з друзями, зізнавшись, що за цей час серед близьких йому людей сталася справжня трагедія. Так, 27 квітня помер від панкреатиту друг артиста Дмитро Добрий, популярний російський студійний і концертний звукорежисер, саундпродюссер.

Влад зазначив, що на тлі скандалу з дружиною Регіною через її висловлювання з приводу домашнього насильства, він не міг дозволити собі викласти подібний пост вже кілька днів. Однак, коли хейтерів трохи поменшало, вирішив поділитися сумними новинами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Димочка, дорогой! Прости тех, кто сейчас будет тут вымещать свою злость на меня. Но я и так уже два дня молчу. Больше не могу. Родной! Ты был невероятным. Ты был лучшим «лайв» звукрежом из всех, кого я знал. Ты был «настоящим», ДОБРЫМ, любимым всеми. Ты был честным. Ты всегда говорил правду мне в лицо, за что я тебя безумно любил. Я тебе благодарен за всё, что ты для меня сделал. Когда ты был со мной , я всегда знал, что всё будет идеально! Царствие тебе Небесное! Я молюсь за тебя и вместе со мной еще тысячи людей! Как же так…. я не верю. Я плачу….. нет. Нет. Нет. Не верю…. пожалуйста, как так!!!!! Господи, пожалуйста, храни нас всех. Не забирай нас друг у друга. ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ @dobryymixerman

Публикация от Vlad Topalov (@vladtopalovofficial)

Дімочка, дорогий! Прости тих, хто зараз буде тут зганяти свою злість на мене. Але я і так вже два дні мовчу. Більше не можу.

Рідний! Ти був неймовірним. Ти був найкращим «лайв» звукрежом з усіх, кого я знав. Ти був «справжнім», ДОБРИМ, улюбленим всіма. Ти був чесним. Ти завжди говорив правду мені в обличчя, за що я тебе шалено любив. Я тобі вдячний за все, що ти для мене зробив. Коли ти був зі мною, я завжди знав, що все буде ідеально!

Царство тобі Небесне! Я молюся за тебе і разом зі мною ще тисячі людей! Як же так …. я не вірю. Я плачу ….. ні. Ні. Ні. Не вірю …. будь ласка, як так !!!!!

Господи, будь ласка, бережи нас усіх. Не забирай нас одне у одного. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ @dobryymixerman