Українська телеведуча Ольга Фреймут, яка два тижні тому захворіла на коронавірус, повідомила, що поборола Covid-19.

 

Телеведуча Ольга Фреймут одужала від коронавірусної хвороби Covid-19.

Про це Фреймут повідомила в Instagram.

«Я поборола Covid… Навіть не віриться. Вдячна всім за підтримку. Рідним – за любов і турботу», – написала Фреймут в Instagram.

Фреймут також назвала симптоми, якими у неї супроводжувався коронавірус. За її словами, все почалося з сильного головного болю, згодом “почало викручувати та пекти ребра”, підвищилася температура.

«Підступна зараза, яка має багато облич. Не пасує говорити про хвороби та немочі, але я коротко опишу симптоми. Бо багато з вас мене просили це зробити. Все розпочалося зі сильного головного болю, який не могли згасити навіть найсильніші пігулки.

Одну ніч я не змогла заснути ні на хвилину, бо до мігрені додалися болі у плечах. Здавалося, лежу під колесами вантажівки. Думала – через тренування. Згодом до цих болей почало викручувати та пекти ребра. Піднялася температура. Я одразу ж записалася на тест. Наступного дня отримала позитивний результат», – згадала Фреймут.

«Повністю зникли запахи. Їсти не могла декілька днів – пила багато води і вітамін С. Ця хвороба повністю виснажує душу, занурює в апатію. У мене були каламутні і темні думки», – пригадала Ольга Фреймут.

Нагадаємо, 23 серпня телеведуча Ольга Фреймут підтвердила, що у неї позитивний тест на Covid-19. Де і коли підхопила вірус, вона не знає, але про свою хворобу відразу попередила усіх контактних осіб і зупинила всі проекти та роботу.

Водночас Фреймут не госпіталізували, весь час вона перебувала вдома на самоізоляції.