Українська топ-модель Сніжана Онопко заявила про домашнє насильство. Чоловік знаменитості, бізнесмен Микола Щур, регулярно б’є дружину, а також зраджує їй в їх власному будинку.

Про це супермодель розповіла виданню JetSetter.ua. Наразі Сніжана має намір розлучитися, проте чоловік не просто не згоден на розлучення, але і виступає з погрозами.

Подружжя прожило в шлюбі 10 років і майже протягом всього часу чоловік піднімав на модель руку. А останньою краплею стало те, що Щур побив Онопко та її маму.

“Я виплачувала його борги, вірила в те, що він не зраджує, і виправдовувала в критичних ситуаціях, навіть коли він піднімав на мене руку. Це відбувалося постійно. Дісталося, до речі, і водіям, і персоналу – коротше, всім”, – розповіла вона.

А днями Сніжана дізналася, що у Миколи є коханка, яка нині проживає в будинку моделі та бізнесмена. Після чого модель вирішила подати на розділ майна. “Однак поки він не має наміру давати розлучення, більше того, загрожує мені”, – заявила Онопко.

Нагадаємо, що Сніжана стала дружиною донецького бізнесмена Миколи Щура в листопаді 2011 року. З 2016-му році пара влаштувала собі ще одну весільну церемонію на Сейшелах.