Знаменитий український хореограф, народний артист і суддя проекту “Танці з зірками” Григорій Чапкіс розповів про свою нову дружину

Нещодавно стало відомо, що у 90-річного танцюриста з’явилася нова кохана, причому набагато молодша за нього. Слух після підтвердив і сам артист, а сьогодні в мережі з’явилася інформація, що Григорій Чапкіс не просто зустрічається з жінкою, а вже встиг з нею одружитися. Про це 90-річний артист також сам повідомив під час четвертого прямого ефіру танцювального шоу.

Як відомо, Григорій Чапкіс вже тричі був одружений, перший раз він прожив в шлюбі з дружиною більше двадцяти років, а з третьою дружиною він прожив 28 років разом. Із другою дружиною чоловік розлучився також спокійно.

Артист розповів, що в 2020 році його життя повністю змінилося, він відзначив своє 90-річчя і встиг завести нову сім’ю.

«Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя», – зазначає чоловік.

Він також розповів, що не хоче розкривати особистість обраниці, але вже відомо, що вона молодша за нього на 51 рік і є ровесницею його внучки – 39-річної Ганни Сафрончик.

«Потрібно за кимось доглядати, комусь потрібно робити сюрпризи. Я не можу сказати, що це моя дружина і у нас з нею штамп. Ми живемо, але вона ще не дозріла. Але вона мене приймає таким, який я є. Їй – 38, а мені 90. Ну ви уявляєте мене без жінки? І я не уявляю! » – розповідав також чоловік в минулому році, заявивши про нові стосунки і зазначивши, що тоді для шлюбу його нова любов була нібито не готова.