Дочка Ірини Горової і падчерка продюсера Потапа розповіла про нові уподобання в їжі.

Дочка Ірини Горової Наташа Горова з самого народження була бажаною у світську тусовку. З юних років дочка продюсерки бачила, як її мама розкручує артистів і сама стає зіркою.

По закінченню багатьох років роботи в лейблі Mozgi Entertaiment Ірина Горова вже й сама стала справжньою суперстар. Всі, хто стежать за новинами артистів лейбла, найімовірніше стежать і за, вибачте за тавтологію. головними “мізками” Mozgi.

Наташа разом з мамою і братом Андрієм Потапенко, який народився у другому шлюбі Горовий з репером Потапом, часто з’являється на світських заходах і вже звичайно відвідує концерти всіх виконавців з лейблу мами і вітчима.

За Instagram Наташі стежить не багато, не мало, а вже понад 30 тисяч користувачів. У своєму мікроблозі дівчина розповідає про своє життя, ділиться красивими фото, а іноді показує себе в несподіваних ракурсах.

днями Наташа опублікувала новий знімок у своєму instagram. На фото вона зафіксувала свій сніданок, який замовила в одному з найстильніших закладів столиці. На знімку можна побачити, що Наташа в ранкову пору дня воліє отзавтракать тостом з авокадо і лососем. У підписі до фото вона розповіла, що таке бажання з’явилося у неї недавно.

Наташа Горова зізналася, що її тягне на солоненьке

“Твій ідеальний сніданок? Останнім часом не можу почати свій день без: авокадо, хліба, кави. А також разонравітся солодкі сніданки, більше тягне на солоне”, – написала під фото Наташа.
Звичайно ми всі знаємо цей міф, що на солоненьке жінок тягне у разі… вагітності. Але, ймовірно, у випадку з Наталкою про це не варто надто турбуватися. Дівчина поки не уявляла широкої громадськості свого хлопця, а останнім часом в її сторіс в Instagram часто можна зустріти натяки на те, що її серце хтось розбив.