Поки всі гадають, що насправді відбувається з хворою Анастасією Заворотнюк, в Мережі обговорюють особисте життя актриси. Виявляється воно сповнена сюрпризів.

Анастасія Заворотнюк виходила заміж три рази. Другим її чоловіком став бізнесмен Дмитро Стрюков.

Але саме з бізнесменом актриса розлучалася не один раз, а двічі.

Остаточно подружжя розлучилося в 2006 році, коли у артистки почалися відносини з Сергієм Жигуновим на зйомках серіалу “Моя прекрасна няня”.

Насправді тоді Анастасія та Дмитро розлучилися вже вдруге. Перший розрив пари трапився, коли Заворотнюк стала знаменитою. У красивої актриси з’явилися великі гонорари і численні шанувальники, чого Стрюков перенести не зміг, – вважають журналісти.

“Так, вони офіційно розлучалися! Але ненадовго: незабаром знову пішли в ЗАГС і розписалися”, – цитує маму Заворотнюк “КП”.

Сам бізнесмен стверджує, що розлучення пари було фіктивним, щоб Анастасія змогла отримати квартиру в театрі Табакова, де тоді працювала. У підсумку нерухомість знаменитості так і не дісталася – вона зірвала спектакль заради зйомок серіалу і залишила театр.

Через 2 роки після остаточного розлучення Анастасія Заворотнюк вийшла заміж за фігуриста Петра Чернишова. У минулому році вони стали батьками. Зараз чоловік підтримує хвору артистку.