Марина Боржемська, екс-дружина боксера В’ячеслава Узелкова і тренер проекту “Зважені і щасливі” після розлучення просто розквітла. Жінка розпочала по-справжньому нове життя.

Марина займається улюбленою роботою і вихованням своїх двох дітей – Роберта і Олівії, які зараз активно погрузились в атмосферу шкільного життя.

Марина часто ділиться спільними фото зі своїми найріднішими. І ось зовсім недавно Боржемська опублікувала фото зі своїми дітьми. На одному фото Марина позує з сином, який ніжно цілує її в щічку. А на іншому Марина позує разом з Оливкою (так ніжно Боржемська називає свою донечку).

“Традиційне Селфі перед школою ❤️ У мене вже стільки Селфі з Робертом і Оливкою, не знаю, куди їх дівати і кожне шалено дороге 🙈 Залишу хоча б парочку тут 🤩😅
.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Традиционное селфи перед школой❤️ У меня уже столько селфи с Робертом и Оливкой, не знаю, куда их девать и каждое безумно дорого🙈 Оставлю хотя бы парочку здесь🤩😅 . Так хочется запечатлить их каждое мгновенье, чтоб потом просматривать и вспоминать. Все такие же фотоохотники за самыми лучшими кадрами детей? . #боржемскаямарина #моймир #моеутро #буднимамы #моикрошки #школа #школьники #тренерстб #фитнестренер #инстажурнал #инстапохудение #маминысокровища #маминазабота

Публикация от Боржемская Марина (@uzelkova.marina)


Так хочеться закарбувати їх кожну мить, щоб потім переглядати і згадувати “,- прокоментувала фото знаменитість.

Шанувальники у коментарях захоплюються Мариною і пишуть їй безліч компліментів.

“Марино я від Вас у захваті😘😘😘, Ааа ви такі милі, Які ж ви класні”.