Український телеведучий Сергій Притула 2 місяці тому сильно налякав фанатів повідомленням про те, що він опинився в лікарні. У нього був складний перелом ноги і розрив зв’язок.

Тоді Сергію зробили операцію. В результаті він деякий час міг пересуватися тільки за допомогою милиць. На зйомках “Вар’ятів-шоу” він навіть пересувався на спеціальній колясці з пультом.

Притула розповів, що днями він переніс ще одну операцію і в лікарні йому вийняли з ноги залізні гвинти.

“Ну, сподіваюсь, більше не побачимось! Заліза в організмі стало менше, кальцію більше! Всім доброго здоров‘я і хороших вихідних!”, – написав Сергій.

Відомо, що на даний момент ведучий планує трохи відпочити.

“Спробую відпочити з тою ногою. Бо після першої операції я спокою не мав: був дуже активний передвиборчий процес, я багато працював “у полях”. Ходив на ток-шоу різні. Потім – період дев’яти днів зйомок “Вар’яті-шоу” і два дні “Пристрастей за Ревізором”. Нога не дуже добре на це все реагує. Але я матиму такий реабілітаційний період нарешті. Будемо розробляти ногу. І якщо все гаразд, то сподіваюся у перших числах вересня вже почати ставати на ногу і з середини вересня “Вар’яти” відкривають концертний сезон, який триватиме до 21-22 грудня”, – розповів ведучий.