Співачка розповіла про стосунки з чоловіком.

Оля Полякова намагається не посвячувати шанувальників в своє особисте життя, зокрема в стосунки з чоловіком Вадимом. Однак іноді співачка все-таки робить виключення.

Так, в інтерв’ю виданню “Караван історій” знаменитість зізналася, що в їх відносинах з чоловіком киплять справжні пристрасті, навіть з погрозами розлучення.

“Часто ми сприймаємо розлучення або розставання як щось жахливе. У мене з чоловіком, звичайно, теж бувають розбіжності. Ми можемо кричати один на одного, заявляючи, що розлучимося. Але поки що це тільки крики. До сих пір ще жодного разу не дійшли до розділу майна. Тому що, як тільки заходить розмова на цю тему, він мені каже, що залишить мені все і піде. і я відразу думаю: “Ну як же можна розлучитися з такою ідеальною людиною?” як говориться у відомому мультфільмі: “Така корова потрібна самому “, – говорить Полякова.

Також, за словами зірки, про розлучення вона навіть заговорила зі своєю дочкою Машею:

“Запитала її:” Якщо ми з татом розлучимося, як ти до цього поставишся? “І вона відповіла:” Ти знаєш, я тебе зрозумію. Тому що всі повинні бути щасливі. І якщо ти більше не відчуваєш себе щасливою, то … “Потім вона, звичайно, додала:” Але я не думаю, що ви з татом нещасливі “. Мої діти відчувають все!”