Скандальна співачка Ані Лорак привела молодого коханця Єгора Гліба на іменини дочки Софії. Кароліна старша за свого обранця на 14 років. Єгор спеціально відходив від камер, щоб не засвітитися.

Молодий бойфренд Ані Лорак засвітився на іменинах дочки співачки. Незважаючи на чутки про розставання з музичним продюсером Єгором Глібом, з’явилося підтвердження, що пара досі разом.

Ані Лорак випадково засвітила коханого, який на 14 років молодший від неї.

Як інформує Telegram-канал “Тільки нікому”, Єгор Гліб з’явився на іменинах дочки співачки Софії. Повідомляється, що Єгор Гліб намагався відходити від камер, щоб не потрапляти в об’єктиви. На дні народженні дочки Лорак Єгора відмінно видно на задньому плані.

“Як би бойфренд Ані Лорак – молодий продюсер Єгор Гліб – не намагався уникнути камер, стоячи осторонь на дні народженні дочки артистки, не вийшло”, – йдеться в інсайді.

“У Софії з’явився новий тато? А чому рідного батька немає на святі?” – запитують фанати.

Останнім часом пара з якихось причин не публікує спільні фото. Через це в Мережі припустили, що Кароліна та Єгор розлучилися.

Нагадаємо, спостережні фани Ані Лорак, яка живе і працює в Росії, помітили, що на безіменному пальці зірки видніється кільце. Цілком ймовірно, що новий коханий зірки Єгор Гліб зробив співачці пропозицію руки і серця.