Український співак Олег Винник ніжно притискався до своєї колеги під час зйомок.

Відомий український співак Олег Винник, який є справжньою зіркою і підкорювачем жіночих сердець, досить рідко дає інтерв’ю і намагається охороняти своє особисте життя від журналістів і наполегливих шанувальників. Але на цей раз він вирішив зробити виняток і опублікував кілька знімків з новою жінкою-красунею.

Так, в своєму Instagram-акаунті Винник показав педантичні кадри з колегою Анастасією. На одному знімку Олег тримає на руках Настю, на другому намагається її зловити, а на останніх і зовсім нібито танцює.

«Кліп # БЕЗУМНАЯЛЮБОВЬ знімали близько 20-ти годин. Протягом п’яти з них Насті доводилося висіти на тросах. Захоплююся сильними дівчатами! », – написав під фото Олег Винник.

Шанувальники запідозрили співака в службовому романі. Деякі користувачі Мережі написали, що Винник занадто добре ставиться до своєї підопічної. Інші підписники відзначили, що Олег повинен у всьому зізнатися, так як це не чесно по відношенню до Таюне.

«Олег, пора рухатися вперед. Вже всі все знають »,« Та така собі Настя! »,« Воу💪🏻 Але це того варте, кліп вийшов 🔥 »,« Олег, чудові знімки-Настя в повітрі, а ти так красиво і вміло її ловиш »,« Ваау 😍😍🔥 »,« А може ви її любите? »,« Вона гідна багато уваги😍😍😍🔥🔥🔥 », – написали користувачі.