Відома українська співачка Віра Брежнєва, колишня солістка групи ВІА Гра, поділилася спільним фото з дочкою Сарою і чоловіком Костянтином Меладзе

На першому фото Віра і Костянтин позують в горах. Брежнєва стала в профіль і підняла голову до неба, а Меладзе дивився в Камеру. Вже на іншому кадрі сімейна пара позує в лижних костюмах, а поруч з ними дочка Сара. Мати і дочка дивляться одна на одну і сміються, а позаду дитини стояв глава сімейства. На ще одному фото вже позує сама Сара в блакитному костюмі і посміхається. У дівчинки зав’язано багато кісок на голові.

За один тиждень я встигла:
– без верхнього одягу погуляти по березі моря під ласкавим сонцем в одній її частині,

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Удивительная страна 🇮🇹 За одну неделю я успела: – без верхней одежды погулять по берегу моря под ласковым солнцем в одной ее части, – затем в другой части два дня провела на фабриках, разрабатывая новые продукты и создавая новые коллекции для @verabeauty.official 💓 – а закончила неделю в горах, где, поднявшись пешком (в чиасполе) на вершину мы наслаждались видами и погодой! Какой кайф проводить время с пользой и с удовольствием ! КПД 10000% )) Скоро начинается рабочий сезон🚀 и нам есть, чем вас порадовать 💙

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

– потім в іншій частині два дні провела на фабриках, розробляючи нові продукти і створюючи нові колекції бренду.

– а закінчила тиждень в горах, де, піднявшись пішки (в чиасполе) на вершину ми насолоджувалися видами і погодою!

Який кайф проводити час з користю і задоволенням ! ККД 10000% )) Скоро починається робочий сезон і нам є, чим вас порадувати”, – написала Віра про Італії.

Фанати встигли поставити більше 80 тисяч лайків за 40 хвилин. Користувачі відзначили, що Віра і Костянтин шикарна пара, а також побачили, що Сара дуже схожа на батька.