Алла Мазур, ведуча “1 + 1”, в середині листопада 2019 року приголомшила всіх зізнанням про те, що у неї виявили страшний діагноз.

Тоді Мазур прийшовши до тями після звістки про хворобу розповіла, що спочатку не хотіла говорити про рак.

Але після прийняла рішення зробити публічне зізнання вважаючи, що таким чином вона може допомогти тисячам тих, хто опинився в такій же ситуації, як і вона сама.

З моменту виявлення хвороби, телеведуча пройшла вже чотири курси хіміотерапії. Попереду ще кілька “хімічних крапельниць”, а після Аллі Мазур буде зроблена операція.

Алла Мазур до зізнання про свій діагноз

54-річна Мазур розповіла, що виявлена ​​у неї пухлина злоякісна.

“Вони, виявляється, є безсимптомні. І я починаю боротися”, – писала Алла Мазур на своїй сторінці в Facebook.

Телеведуча каже, що вона хоче змінити ставлення суспільства до онкології. Цієї хвороби не треба боятися, проблему вирішити можна. До слова, Алла Мазур незважаючи на хворобу все також працює і веде ТСН. Багато підписників відзначають, що з моменту хвороби Мазур зовні практично не змінилася, лише трохи поправилася. Дуже багато шанувальників пишуть, що моляться за здоров’я телеведучої і бажають їй перемоги над хворобою.

Одне з перших фото Алли Мазур після її зізнання про онкологію

“Аллочка, тримайтеся, все буде добре”, “Алла, ви сильна, і з усім впораєтеся”, “Бажаю вам сил і мужності перенести випробування, ви з усім впораєтеся”, “Здоров’я вам, все буде добре”, “Поправляйтесь”, – пишуть в коментарях на сторінці Алли Мазур у соцмережі.

До речі, днями Мазур показала фото з лікарні. Це був кадр з палати, в якій телеведуча проходила чергову хімію. Мазур зізналася, що “побічні ефекти” від хіміотерапії відбилася на її зачісці.

“Четверта хімія мені далася легше, ніж попередні три, хоч сил небагато. Побічні ефекти – традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є”, – заявила ведуча.

За її словами раку боятися не треба, необхідно регулярно перевірятися у лікарів і відвідувати медиків в тому випадку, якщо хвороба все-таки підтвердилася.

“Це не буде легко – але боятися і соромитися тут нічого. Чим раніше почати боротьбу – тим більше шансів на швидке одужання. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну гарну новину”, – написала популярна українська ведуча.