У Москві в неділю, 19 січня, помер колишній учасник російської команди КВК “Город Пятигорск” Тимур Гайдуков.

Його не стало від гострого лімфобластного лейкозу, повідомив його друг Давид Мелік-Гусейнов на своїй сторінці у Facebook.

Гайдукову було 36 років. “І в світле свято Хрещення – пішов… Спи, друже. Ти дав енергію позитиву багатьом людям, робив їх щасливими. А все почалося давним-давно – ліцей в Іноземцево, КВК у П’ятигорську. Твої особисті проекти. Ти був атомною станцією. І згорів. Тепер – спи. Пам’ятаю. Ціную. Люблю”, – написав Мелік-Гусейнов.

У середині вересня 2018 року Гайдуков повідомив в Instagram-акаунті, що лікарі поставили йому діагноз “гострий лімфобластний лейкоз”.

Артист розповів, що проходить лікування в Москві. У жовтні 2019 року він повідомив про рецидив захворювання.

Ще 9 січня Тимур опублікував фото з дружиною в Instagram і написав, що “бадьорий наскільки це можливо”. Він подякував фоловерам за підтримку в боротьбі з хворобою.

10 січня на сторінці Гайдукова з’явилося повідомлення про те, що збір коштів на лікування закритий. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Добрый вечер, мои дорогие❤️ Сегодня ещё один день прошёл в суете, первый рабочий день после затянувшихся праздников. . Я сегодня бодр насколько это возможно😅, спел куплет из песни врачу)) . Почти дочитал ваши сообщения, за которые отдельное тёплое спасибо! Столько слов поддержки. Честно плакал. . Что я вам хочу сказать! Вы – мощь! . Вашими невероятными усилиями собрано уже 4157798 руб 🚀 К ним добавляем средства, собранные в нашей семье и тогда для покупки препарата есть уже 6001000 руб из 8481000 руб 💪🏻 до финальной точки остаётся 2480000 руб🙌🏻 . Космические суммы конечно🤯, но я верю, что вместе – мы сила! СПАСИБО ❤️ . СПАСИБО ВАМ!!!! Ваш Тимур. Люблю и обнимаю вас!

Публикация от 🎙ВЕДУЩИЙ ТИМУР ГАЙДУКОВ (@timurwedding)

“Про стан: аналізи з ранку не дуже, піднялася температура, тому на вихідних у мене багато крапельниць”, – написав росіянин у своєму останньому пості.

Додамо, команда “Город Пятигорск” – чемпіон Вищої Ліги КВК 2013 року