Український співак DANTES (Володимир Дантес) пошкодив ногу під час гри в баскетбол

Про це артист повідомив на своїй сторінці в Instagram. Він опублікував фото біля авто, яке красується у дворі їхнього заміського будинку.

“Багато хто знає, що я граю в баскетбол. Вчора на нічному тренуванні мені на ногу впав інший спортсмен. І тепер я володар часткового пошкодження медіальної коллатеральної зв’язки лівого коліна. Ну що ж, тепер я розсікаю по лікарнях”, – написав співак.

Дантес додав, що вночі він з’їздив в травмпункт, а ввечері їде робити магнітно-резонансну томографію (МРТ).“Ну як так то ?!”, “Видужуй”, “Вова, тримайся”, “Ну як же так !!! Одужання якнайшвидшого! завжди перед важливими подіями у Вас трапляються пригоди”, “Видужуй швидше”, – пишуть передплатники в коментарях під постом.

Нагадаємо, дружина Датеса Надя Дорофєєва привідкрила завісу таємниці і назвала справжню причину свого перебування в Барселоні з мамою. Як з’ясувалося, жінки вирішили перевірити своє здоров’я!

“Всі питають, що ми робимо в Барселоні. А ми не гуляємо, ні”, – каже Надя.

“А в Барселоні ми намагаємося з’ясувати, наскільки важливо людині дізнатися, чи є у неї якісь захворювання. Рання діагностика – шлях до щасливого життя. І тому ми вирішили дослідити своє здоров’я “, – пояснює мама Дорофеєвої.