Очевидно, що сім’я Анастасії Заворотнюк продовжує приховувати від публіки, те що відбувається. На грунті тотальної дезінформації в Мережі почали поширюватися найнеймовірніші версії того, що відбувається.

Однак зараз кожен член сім’ї Заворотнюк поводиться дуже дивно. Нещодавно дочка Анастасії Заворотнюк опинилася в Італії. Там вона відпочиває, і витрачає на відпочинок великі суми грошей.

Тим часом, чоловік Анастасії Заворотнюк виглядає похмуріше нікуди. Його зовнішній вигляд змінився не в кращу сторону. Однак, навіть перебуваючи під вагою проблем, Петро Чернишов дає публіці привід думати, що він занадто зблизився з Тетяною Навкою.

На грунті таких чуток з’явилися й інші. За версією користувачів Мережі, мати Анастасії Заворотнюк ненавидить Петра Чернишова, тому що він не веде себе як хороший чоловік. Крім того, деякі стали припускати, що мати Заворотнюк збирається відсудити у нього рідну дочку Мілу, тому що не довіряє зятю.
 
Однак крім чуток, публіка не може отримати достовірну інформацію про те, що відбувається. Судячи із зовнішнього вигляду Петра Чернишова, йому зараз явно не до відносин.